KALENDAR

*datumi za četvorogodišnji program i postdiplomski za Zagreb, Split, Rijeku, Dubrovnik, Beograd i Budimpeštu nalaze se na dnu stranice

 

 

2019./2020.

 

 

2019. RUJAN

DATUMVRIJEMEMJESTONAZIV PROGRAMAVODITELJ
05. - 08.9.2019.9.30-18.00BUDIMPEŠTAI. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
17.9.2019.19.00ZAGREBOTVORENO PREDAVANJE: TIJELO PAMTILASLO PINTER
27. - 29.09.2019.9.30-18.00ZAGREBV. MODUL, POSTDIPLOMSKI PROGRAMTOMISLAV SENEČIĆ
LASLO PINTER

 

 

 

2019. LISTOPAD

DATUMVRIJEMEMJESTONAZIV PROGRAMAVODITELJ
15.10.2019.19.00ZAGREBOTVORENO PREDAVANJE: KAKO RANA TRAUMA UTJEČE NA FORMIRANJE NASE OSOBNOSTITOMISLAV SENEČIĆ
23.10.2019.19.00ZAGREBOTVORENO PREDAVANJE: PREZENTACIJA CENTRA ZA INTEGRATIVNI OSOBNI RAZVOJ I TERAPIJSKI RADTOMISLAV SENEČIĆ
LASLO PINTER
25. – 27.10.2019.9.30-18.00ZAGREBSUPERVIZIJSKI INTENZIVTOMISLAV SENEČIĆ
LASLO PINTER
29.10.2019.19.00ZAGREBOTVORENO PREDAVANJE: VEZIVANJE I SUDBINALASLO PINTER

 

 

 

2019. STUDENI

DATUMVRIJEMEMJESTONAZIV PROGRAMAVODITELJ
02. - 06.11.2019.9.00-18.00RIJEKAI. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
12.11.2019.19.00ZAGREBOTVORENO PREDAVANJE: EMOCIONALNA REGRESIJATOMISLAV SENEČIĆ
14. - 17.11.2019.9.00-18.00BUDIMPEŠTAII. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
16. - 20.11.2019.9.00-18.00SPLITI. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
27.11. - 01.12.2019.9.00-18.00ZAGREBI. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a

 

 

 

2019. PROSINAC

DATUMVRIJEMEMJESTONAZIV PROGRAMAVODITELJ
04.12.2019.19.00ZAGREBOTVORENO PREDAVANJE: UNUTARNJI KONFLIKTI I PSIHOSOMATIKATOMISLAV SENEČIĆ
06. - 08.12.2019.9.00-18.00ZAGREBVI. MODUL, POSTDIPLOMSKI PROGRAMTOMISLAV SENEČIĆ
LASLO PINTER
7. - 11.12.2019.9.00-18.00BEOGRADI. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
13. – 15.12.2019.petak 10:00 do 18:00
subota 9:30 do 21:00
nedjelja 10:00 do 14:00
ZAGREBINTENZIV NADOSOBNOTOMISLAV SENEČIĆ
LASLO PINTER

 

 

 

2020. SIJEČANJ

DATUMVRIJEMEMJESTONAZIV PROGRAMAVODITELJ
18. - 22.01.2020.9.00-18.00SPLITII. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
24. - 26.01.2020.9.00-18.00ZAGREBVII. MODUL, POSTDIPLOMSKI PROGRAMTOMISLAV SENEČIĆ
LASLO PINTER
25. - 29.01.2020.9.00-18.00RIJEKAII. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a

 

 

 

2020. VELJAČA

DATUMVRIJEMEMJESTONAZIV PROGRAMAVODITELJ
01. - 05.2.2020.9.00-18.00ZAGREBII. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
06. - 09.2.2020. 9.00-18.00BUDIMPEŠTAIII. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
22. - 26.2.2020.9.00-18.00BEOGRADII. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a

 

 

 

2020. OŽUJAK

DATUMVRIJEMEMJESTONAZIV PROGRAMAVODITELJ
07. - 11.03.2020.9.00-18.00RIJEKAIII. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
14. - 18.03.2020.9.00-18.00SPLITIII. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
19. - 22.3.2020.9.00-18.00BUDIMPEŠTAIV. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a

 

 

 

2020. TRAVANJ

DATUMVRIJEMEMJESTONAZIV PROGRAMAVODITELJ
04. - 08.4.2020.9.00-18.00ZAGREBIII. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
10. - 12.04.2020.9.00-18.00ZAGREBVIII. MODUL, POSTDIPLOMSKI PROGRAMTOMISLAV SENEČIĆ
LASLO PINTER
25. - 29.4.2020.9.00-18.00BEOGRADIII. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a

 

 

 

2020. SVIBANJ

DATUMVRIJEMEMJESTONAZIV PROGRAMAVODITELJ
09. - 13.05.2020.9.00-18.00SPLITIV. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
15. – 17.05.2020.petak 10:00 do 18:00
subota 9:30 do 21:00
nedjelja 10:00 do 14:00
ZAGREBINTENZIV NADOSOBNOTOMISLAV SENEČIĆ
LASLO PINTER
21. - 24.5.2020.9.00-18.00BUDIMPEŠTAV. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
30.05. - 03.06.2020.9.00-18.00RIJEKAIV. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a

 

 

 

2020. LIPANJ

DATUMVRIJEMEMJESTONAZIV PROGRAMAVODITELJ
06. - 10.06.2020.9.30-18.00ZAGREBIV. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a
12. - 14.06.2020.9.30-18.00ZAGREBSUPERVIZIJSKI INTENZIVTOMISLAV SENEČIĆ
LASLO PINTER
20. - 24.6.2020. 9.30-18.00BEOGRADIV. MODUL PROGRAMAUČITELJSKI TIM CIR-a

 

 

 

 

DATUMI ZA ČETVOROGODIŠNJI PROGRAM I POSTDIPLOMSKI PROGRAM ZA ZAGREB, SPLIT, RIJEKU, BEOGRAD I BUDIMPEŠTU

 

DATUMI ZA ČETVOROGODIŠNJI PROGRAM - ZAGREB 2019/2020

I. MODUL
27.11. - 01.12.2019.
II. MODUL
01. - 05.2.2020.
III. MODUL
04. - 08.4.2020.
IV. MODUL
06. - 10.06.2020.

 

 

 

DATUMI POSTDIPLOMSKI PROGRAM - ZAGREB - 2018/2020

I. MODUL
05. - 07.10.2018.
II. MODUL
25. - 27.01.2019.
III. MODUL
12. - 14.04.2019.
IV. MODUL
24. - 26.05.2019.
V. MODUL
27. - 29.09.2019.
VI. MODUL
06. - 08.12.2019.
VII. MODUL
24. - 26.01.2020.
VIII. MODUL
10. - 12.04.2020.

 

 

 

DATUMI ZA ČETVOROGODIŠNJI PROGRAM - SPLIT 2018/2019

I. MODUL
08. - 11.11.2018.

II. MODUL
17. - 20.01.2019.
III. MODUL
21. - 24.03.2019.
IV. MODUL
16. - 19.05.2019.
V. MODUL
19. - 22.09.2019.

 

 

 

DATUMI ZA ČETVOROGODIŠNJI PROGRAM - SPLIT 2019/2020

I. MODUL
16. - 20.11.2019.
II. MODUL
18. - 22.01.2020.
III. MODUL
14. - 18.03.2020.
IV. MODUL
09. - 13.05.2020.

 

 

 

DATUMI ZA ČETVOROGODIŠNJI PROGRAM - RIJEKA 2019/2020

I. MODUL
02. - 06.11.2019.
II. MODUL
25. - 29.01.2020.
III. MODUL
07. - 11.03.2020.
IV. MODUL
30.05. - 03.06.2020.

 

 

 

DATUMI ZA ČETVOROGODIŠNJI PROGRAM - DUBROVNIK 2019/2020

I. MODUL
30.11. - 04.12.2019.
II. MODUL
01. - 05.02.2020.
III. MODUL
28.03. - 01.04.2020.
IV. MODUL
02. - 06.05.2020.

 

 

 

DATUMI ZA ČETVOROGODIŠNJI PROGRAM - BEOGRAD 2019/2020

I. MODUL
7. - 11.12.2019.
II. MODUL
22. - 26.2.2020.
III. MODUL
25. - 29.4.2020.
IV. MODUL
20. - 24.6.2020.

 

 

 

DATUMI ZA ČETVOROGODIŠNJI PROGRAM - BUDIMPEŠTA 2019/2020

I. MODUL
05. - 08.9.2019.
II. MODUL
14. - 17.11.2019.
III. MODUL
06. - 09.2.2020.
IV. MODUL
19. - 22.3.2020.
V. MODUL
21. - 24.5.2020.